Kaine Kärbse visioon

2019 aasta alguses mõtlesime eesootavale suvele ja otsustasime, et olgu lõpp olukordadel kui oled sündmusel, kuid sobilikku jooki pole valida.
Tihti leidub ürituste lettidel, müügitelkides või peolaudadel peaasjalikult alkoholi. Kui aga alkoholi tarbimise soov puudub, on tavaliselt valiku teiseks äärmuseks must-, oranž- või valge maailmakuulus limonaad kuulsa sildiga plastpudelis. Ja seal laiutabki dramaatiline lõpp valikutel ning pidu läheb mööda vett nautides.
Tarbimisteadlikkus kasvab aga iga aastaga ning neid, kes sooviksid nautida head jooki alkoholivabalt, on üha enam. Hea uudis ongi see, et Kaine Kärbse taotluseks on pakkuda huvitavaid uusi maitseid just “0 promill” kujul.
Kokteilide alkoholivabad alternatiivid ehk mokteilid koguvad järjest tuure ning sarnast maitseelamust on võimalik pakkuda juba väga paljudele kokteilidele.
Seni on Kaine Kärbes serveerinud järgmisi virgin ehk ALKOHOLIVABASID mokteile:
Mojito
Gin Toonik
Pina Colada
Bloody Mary
Club Special
Aperol Spritz
Mimosa
Bellini
Cuba Libre
Amaretto Sour
Samuti on hitt Kaine Kärbse kodukootud Limonaad, mahe Mango Lassi, erinevad smuutid ja kõrvitsa hõõgsiider. Kõik ikka ja alati alkoholivabalt.
Meie alkoholivabast valikust tunnevad rõõmu ennekõike terviseteadlikud inimesed, ajaga kaasa liikuvate firmapidude osalejad, niigi rõõmsad pulmapeolised, head maitset hindavad kontserdikuulajad, autorooli istujad, väikelaste emad ja sünnipäevalised.
Tuleme kohale täiskomplekt tarvikutega vastavalt Sinu üritusele. Sooja ilma korral oleme külalisi valmis teenindama õues ning soovi korral nii suvel kui talvel ka tubastes tingimustes. Kaine Kärbse lennul liigub kaasas baarilaud ja kõik mis jookide serveerimiseks tarvilik.
alkovaba ränbaari lett Raili naeratab värsked puuviljad baariletil kollane apelsin

Nimelugu

Kaine Kärbse nimi tekitab külastajates tihti kerge muige suunurka. Kaine Kärbse nimega läks aga lugu väga hästi, sest igatahes on see nimi parem kui Purjus Parm.
Algselt panime alkoholivabale rändbaarile nime mõeldes parimate peadega kokku päris mitu kelmikat ja ka tõsisemat nime. Näiteks olid kaalukausil Nullpromill, AlkoVABA, Imeliku Baar, Kuiv Baar ja Vooruslik Baar. Kuna meil või pruuki ka võro kiilt, siis oli variandiks ka Targassaanu Baar.
Edasi mõtlesime aga alkovabale rändbaarile sobilikuks nimeks Kaine Joodik, asendasime jubedusvärinaid tekitava sõna joodiku ja saime Kaine Parmu. Edasine oli juba ajalugu, sest tõesti, Kärbes on igaljuhul toredam kui Parm, ning Kaine Kärbse lend on kindla peale sirgem kui parmul, eriti peale parima alkovaba kokteili nautimist.

Kärbse tiim

Raili hoiab koos Kaine Kärbse visiooni, juhatab Kärbse korralduslikku elu ja lennutiirude planeerimist ning genereerib ja serveerib Sulle parima mokteili Sinu sündmusel.
Lilian korraldab Kärbse veebilendu ja turundust, sätib paika lennukalendri, teeb Sinu üritusele parima pakkumise ning serveerib maitsva joogi Sinu peol.
Rainer on Kaine Kärbse pealik ja juhatuse liige, meisterdab vajaliku atribuutika, kujundab ja laserdab Kaine Kärbse temaatikat ning serveerib Sinu vinge joogi.
Janne on Kärbse asendamatu ideede generaator, degustaator ja turundusnõuandja ning serveerib ka üritustel Sinu joogi.